"УКРАГРОАКТИВ"
+380 (95) 021-82-44+380 (96) 021-82-44
+380 (95) 021-82-44показать+380 (95) 021-82-44+380 (96) 021-82-44
ИзбранноеКорзина
Украгроактив
Фунгіцид Танос, купити в Україні, ціна (DuPont)
Фунгіцид Танос, купити в Україні, ціна (DuPont)

Фунгіцид Танос, купити в Україні, ціна (DuPont)

В наличии
1 429,30 грн/кг
Минимальный заказ: 0 кг
Перезвоните мне
Условия оплаты и доставкиУсловия возврата и обмена

Возврат товара за счет покупателя в течение 14 дней

Контактная информация

+380 (95) 021-82-44показать+380 (95) 021-82-44 все+380 (95) 021-82-44 доб. viber +380 (96) 021-82-44
25006, Украина, Кировоградская обл., Кропивницкий, Евгения Чикаленка 1А офис 122.

Описание

Узнаете о самых выгодных предложениях, текучих акциях, и о наличии товара!

 Звоните по телефону  +380 (95) 021-82-44,+380 (96) 021-82-44 Владислав

Фунгіцид Танос, для боротьби грибними захворюваннями на посівах картоплі, сої, томатів, цибулі,пшениці, ячменю, кукурудзи, соняшнику, ріпаку - інструкція із застосування, відгуки.

Два біологічно активні діючі речовини, що входять до складу Танос, взаємно підсилюють і доповнюють один одного. Фамоксадон - контактний компонент Танос, міцно зв'язується з кутикулою і зберігається у восковому шарі листя. За рахунок цього забезпечується стійкість преПАРату до змиву. При попаданні на поверхню листа, оброблену Танос, зооспори гинуть протягом 2 секунд.

Цимоксаніл - локально-системний компонент Танос, швидко проникає всередину листя і стебла і надає профілактичну, захисне і лікувальну дію. Цимоксаніл переміщається в листі, а також у стеблах знизу вгору. Це компенсує нерівномірний розподіл робочого розчину на рослинах при обробці. Лікувальна дія забезпечується навіть при обробці через 1-2 дні після зараження за рахунок реакції надчутливості (цимоксаніл зупиняє розвиток хвороби завдяки капсулювання інфікованих клітин рослини).

Рекомендовані баковий суміші для посилення дії препарату:

Фунгіцид Танос+ гербіцид Хармони.

Фунгіцид Танос+ Фунгіцид Аканто Плюс

Фунгіцид Танос+ Інсетіцід Кораген

Фунгіцид Танос+ стимулятор ростуНано Минералис

Фунгіцид Танос+ листкове підживлення Минералис БорМинералис Цинк

Танос - єдиний комплексний фунгіцид, стійкий до змиву. Контактний компонент Танос (фамоксадон) утворює на поверхні листа плівку і діє як захисний бар'єр, що перешкоджає проникненню патогена всередину рослини. Завдяки здатності зв'язуватися з кутикулою фамоксадон вже через 3 години не змивається дощем або водою при зрошенні. Під впливом вологи відбувається його більш рівномірний перерозподіл на поверхні листа. Фамоксадон володіє унікальною здатністю реактивації - він може переміщатися з кутикули на поверхню листа, що підсилює захисну дію. Це робить Танос практично незамінним при дощовій погоді і на поливних ділянках.

Фунгіцид Танос, купити в Україні, ціна (DuPont) - фото pic_20e8377de87723e_1920x9000_1.jpg

ЗАХИСТ ВІД альтернаріоз

Танос - високоефективний преПАРат для захисту не тільки від фітофторозу, а й від альтернаріозу. Досліди показали, що його ефективність проти альтернаріозу в рази перевершує ефективність інших преПАРатів. Тому Танос широко застосовують для захисту від альтернаріозу протягом усього періоду вегетації.

Танос У ПРОГРАМІ ЗАХИСТУ КАРТОПЛІ

Правильно складена програма обробок фунгіцидами для захисту картоплі від фітофторозу та альтернаріозу - основа отримання високоякісного врожаю картоплі. Особливо важливі перші обробки, оскільки помилки, допущені в цей час, дуже важко виправити наступними обробками. Перші польові обробки повинні забезпечити:

• захист поверхні рослин картоплі від зовнішньої інфекції (що потрапляють на стебло і листя зооспор);

• знищення джерел зараження на поверхні грунту;

• лікувальну дію в рослинах проти внутрішньої прихованої (як правило, стебловий) інфекції.

Особливо важливий захист рослин картоплі від стеблового фітофторозу, який має більш тривалий інкубаційний період (до 10 і більше днів) між інфікуванням і появою перших видимих симптомів, а уражені стебла, на відміну від листя, можуть споруліровать більш тривалий час.

ВИБІР фунгіцид для ПЕРШИХ обробок

Існуючі в даний час преПАРати не дозволяють повністю вилікувати рослини після появи видимих симптомів фітофторозу. Тому перші обробки повинні бути профілактичними та проведені до інфікування (максимум протягом 1 - 2 днів після інфікування), обов'язково до появи видимих симптомів.

Застосування тільки контактних преПАРатів для перших обробок не забезпечує лікувальної дії всередині рослин (тобто якщо є внутрішня прихована інфекція, яка, як правило, заноситься з насіннєвим матеріалом, вона отримує ще 10-12 днів для розвитку до наступної обробки). Повністю системні преПАРати застосовувати небезпечно через наявність стійких штамів збудника фітофторозу. Крім того повністю системні преПАРати рекомендується повністю виключити на насіннєвих посадках картоплі.

З усіх фунгіцидів Танос найбільш підходить для перших двох обробок. Контакний компонент Танос - фамоксадон - один з найпотужніших відомих фунгіцидів проти фітофторозу та альтернаріозу. Після обробки він створює захисний екран на поверхні оброблених рослин знищуючи зооспори. При цьому він володіє унікальною стійкістю до змиву - це надзвичайно важливо в дощових умовах і на поливних ділянках.

Локально-системний компонент Танос одночасно «промиває» тканини рослини і забезпечує лікувальну дію проти прихованої інфекції. Танос - один з найпотужніших фунгіцидів проти прихованої / стеблової інфекції. При цьому висока концентрація Танос в оброблених рослинах гарантує його стабільну ефективність. Стійкі до цімоксанілу, а Зніч і Танос форми фітофторозу відсутні.

Початок перших обробок зазвичай збігається з часом останнього терміну обробки гербіцідомТІТУС (при висоті рослин до 20 см), обов'язково до змикання рядків. В даний час для забезпечення гарантованого захисту все частіше перші обробки проводяться раніше при висоті картоплі 5-10 см, особливо на чіпсову та насіннєвому картоплі.

НАСТУПНІ ОБРОБКИ

Наступні 1-2 обробки в період інтенсивного росту / змикання рядків картоплі рекомендується провести комплексними преПАРатами (в т.ч. можлива обробка системними фунгіцидами, якщо немає стійких штамів і картопля не передбачається використовувати як насіннєвий). Краще використовувати середні або мінімальні рекомендовані інтервали між обробками (8-12 днів).

Далі обробки проводяться в чергуванні комплексними або контактними фунгіцидами зазвичай з середніми інтервалами між обробками (8-12 днів). Скоротіть інтервали до 5-7 днів в дощову погоду, в період інтенсивного росту рослин, при високої небезпеки інфікування. Використання Танос в програмі обробок в цей період обеспечиват як потужний захист від фітофторозу (особливо в дощових умовах), так і від альтернаріозу. Курзат Р можна застосовувати при відсутності альтернаріозу і в недощовим погоду.

Застосування Танос і Курзат Р особливо ефективно в програмах, насичених манкоцебсодержащімі преПАРатами, тому застосування більше двох разів поспіль преПАРатів з одним і тим же контактним діючою речовиною різко знижує ефективність всієї програми обробок. У таких випадках Танос і Курзат Р незамінні - вони не містять манкоцеб і їх можна використовувати для «розриву» ланцюга обробок преПАРатами з однаковою діючою речовиною.

Програма обробок повинна забезпечити відсутність появи видимих симптомів фітофторозу протягом усього періоду вегетації. У разі появи видимих симптомів фітофторозу застосуєте Танос, але тільки в суміші з контактним спороунічтожающім фунгіцидом (Танос + флуазінам, Танос + манкоцеб, Танос + хлороталоніл). Обидва преПАРати в такій суміші повинні застосовуватися в повній нормі витрати.

В кінці сезону проведіть десикацию в суміші з дешевим контактним фунгіцидом для знищення джерел інфекції на поверхні ґрунту та рослинних рештках. Цей прийом широко використовується при вирощуванні чіпсової картоплі і значною мірою знижує зараження бульб при збиранні, що зменшує втрати при зберіганні.

Упаковка: 0,4 кг (ціна вказана за 1 кг)

Виробник DuPont

діючі речовини фамоксадон (250 г / л), цимоксаніл (250 г / л)

Упаковка 2 кг

Остерігайтеся підробок, купуйте сертифіковане!

 

* Уважаемые клиенты и гости сайта, пожалуйста, уточняйте цены у менеджеров. Так как ценовая политика формируется на основании количества необходимого товара и его наличия ! Спасибо,  всегда рады общаться с вами!

Звоните по телефону +380 (95) 021-82-44, +380 (96) 021-82-44 Владислав

Характеристики

ПроизводительDuPont
Страна производстваСША
Типнеорганические
Видконтактно-системные
Назначениепрофилактически-лечебные
Цель применениядля обработки во время вегетации
Культуравиноград, овощи, подсолнечник, соя
Вредный объектальтернариоз, ложная мучнистая роса, мучнистая роса, фомоз, фомопсис
Форма выпускасмачивающийся порошок
Упаковкапачка
Срок примененияв период вегетации
Характер действияизбирательного
Максимальная температура эффективного действия30 град.
Фунгіцид Танос, купити в Україні, ціна (DuPont)

Отзывы

Пока нет отзывов

Подобные товары

Контакты
Украгроактив
Контактное лицо:
Владислав
Контакты:
+380 (95) 021-82-44показать+380 (95) 021-82-44 все+380 (95) 021-82-44 доб. viber +380 (96) 021-82-44
Адрес:
25006, Украина, Кировоградская обл., Кропивницкий, Евгения Чикаленка 1А офис 122. на карте
Все товары
Включен режим редактирования. Выйти из режима редактирования
наверх