"УКРАГРОАКТИВ"
+380 (95) 021-82-44+380 (96) 021-82-44
+380 (95) 021-82-44показать+380 (95) 021-82-44+380 (96) 021-82-44
ИзбранноеКорзина
Украгроактив
Купить гербицид Евро-Лайтинг
Купить гербицид Евро-Лайтинг

Купить гербицид Евро-Лайтинг

В наличии
894,20 грн/л
Минимальный заказ: 0 л
Перезвоните мне
Условия оплаты и доставкиУсловия возврата и обмена

Возврат товара за счет покупателя в течение 14 дней

Контактная информация

+380 (95) 021-82-44показать+380 (95) 021-82-44 все+380 (95) 021-82-44 доб. viber +380 (96) 021-82-44
25006, Украина, Кировоградская обл., Кропивницкий, Евгения Чикаленка 1А офис 122.

Описание

Узнаете о самых выгодных предложениях, текучих акциях, и о наличии товара!

 Звоните по телефону  +380 (95) 021-82-44,+380 (96) 021-82-44 Владислав

Гербіцид Євро-Лайтінг -одна обробка на весь вегетаційний період.

Виробник: БАСФ

Препаративна форма: ВРК (водорозчинний концентрат)

Діюча речовина: Імазатапір (15 г / л) + імазамокс (33 г / л)

Переваги гербіциду ЄВРО-ЛАЙТНІНГ на соняшнику в системі CLEARFIELD:

Перший післясходовий гербіцид на цій культурі з широким спектром дії. Може використовуватися в системах з мінімальною та нульовою обробкою грунту Пригнічує і знищує злакові та дводольні бур'яни, у тому числі найбільш проблемні, а також вовчка. Простота і гнучкість у строках застосування. Діє через листя та коріння.

Механізм дії гербіциду ЄВРО-ЛАЙТНІНГ

 При попаданні на сміттєві рослини імазапір і імазамокс швидко поглинаються через листя, а також проникають в рослини через коріння. Ці діючі речовини потрапляють через ксилему і флоему в тканини рослин, де вони діють як інгібіторів ензиму ацетолактатсинтази (ALS). Цей ензим є тільки у рослин і бактерій, його немає у тварин. ALS є каталізатором біосинтезу незамінних амінокислот: валін, лейцину і ізолейцину. Придушення освіти ALS імідазолінонів блокує утворення цих незамінних амінокислот і синтезу білка, що, в свою чергу, призводить до загибелі бур'янів.

Загальна інформація про систему CLEARFIELD

Виробнича система CLEARFIELD- це унікальна комбінація гербіциду ЄВРО-ЛАЙТНІНГ і високоврожайних гібридів соняшнику, стійких до цього гербіциду. ЄВРО-ЛАЙТНІНГ має системну дію на однорічні та багаторічні дводольні та злакові бур'яни, в т. Ч. На амброзію, осоти, канатник, а також вовчка. ЄВРО-ЛАЙТНІНГ в системі CLEARFIELD - це перша унікальна можливість знищення широкого спектру бур'янів за допомогою післясходової обробки гербіцидом з гнучкими строками застосування. Стійкі до гербіциду ЄВРО-ЛАЙТНІНГ гібриди соняшнику, використовувані в системі CLEARFIELD, були отримані традиційним способом селекції, без застосування генної інженерії. Таким чином, гібриди соняшнику, стійкі до гербіциду системи CLEARFIELD НЕ трансгенні.

Рекомендації щодо застосування

- 1,0 л / га - при оптимальних умовах (бур'яни на ранніх стадіях розвитку і активного росту), а також на легких ґрунтах.

- 1,2 л / га - основна рекомендована норма - прекрасно діє навіть при менш оптимальних умовах (бур'яни на більш пізніх стадіях розвитку, проблемні бур'яни)

Увага! Більшість сільськогосподарських культур, у т.ч. звичайні сорти та гібриди соняшнику високочутливі до дії препарату

Внесення гербіциду на посівах цих культур може викликати їх сильне пригнічення або повну загибель.

Після застосування гербіциду небажано проводити механічні обробки міжрядь, так як це може порушити гербіцидний екран. При застосуванні гербіциду на посівах з мінімальною або нульовою обробкою грунту, в разі наявності великої кількості рослинних опадів на поверхні грунту, можливе зниження ґрунтової дії препарату.

Увага! Щоб уникнути пошкоджень наступних культур через залишки ЄВРО-ЛАЙТНІНГ в обприскувачі, необхідно негайно після обробки ретельно промити бак і всі вузли за наступною схемою:

1. Злити залишки робочої рідини з бака обприскувача, потім повністю заповнити чистою водою бак і всі шланги мінімум на 10 хвилин. Злити всю воду з обприскувача. Візуально переконатися в тому, що залишків препарату немає на стінках бака, якщо вони є, повторити знову всю процедуру. НЕ ПРОМИВАТИ ОБПРИСКУВАЧ ПОБЛИЗУ ДЖЕРЕЛ ПИТНОЇ ВОДИ АБО вегетуючих рослин.

2. Частково наповнити бак чистою водою, додати до цього обсягу нашатирний спирт (містить мінімум 3% аміаку) з розрахунку 1 л на 100 л води. Промити отриманим розчином всі навісні частини, долити водою бак повністю. Дати рідини відстоятися протягом 15 хвилин, потім знову пропустити цей розчин через всі шланги і форсунки. Злити повністю весь розчин.

3. Зняти форсунки і сита і промити їх ще раз в аміачному розчині в окремій ємності.

4. Повторити процедуру 2.

5. Ретельно промити бак чистою водою протягом 5 хвилин, пропускаючи воду через всю систему.

Регламент застосування

Схема застосування гербіциду ЄВРО-ЛАЙТНІНГ

 а) Строки застосування

За стадіями бур'янів: ЄВРО-ЛАЙТНІНГ слід застосовувати в період активного росту бур'янів. Дводольні бур'яни не повинні переростати фазу 6-ти листків (лобода біла - 4-х листків), а злакові - 4-х листків. При високій засміченості видами амброзії рекомендована фаза - до 4-х справжніх листків бур'яну. Крім зійшли до моменту обробки бур'янів, препарат при попаданні в грунт стримує і проростають бур'яни. При вищевказаних фазах розвитку бур'янів соняшник, як правило, знаходиться в стадіях 2-6-ти справжніх листків. Не рекомендується застосовувати препарат до настання фази 2-х листків у культури.

При наявності проблем з вовчка: Оскільки заразиха починає паразитувати на соняшнику досить пізно, для її ефективного контролю слід застосовувати гербіцид ЄВРО-ЛАЙТНІНГ у фазу 8-10-ти листя у культури. У цьому випадку можливе незначне зниження ефективності препарату проти переросли бур'янів, проте забезпечується надійне протидія ураження рослин соняшнику вовчка.

Гербіцид застосовувати тільки на гібридах соняшнику торгової марки CLEARFIELD.

б) Спосіб застосування Тільки наземним способом. Внесення з повітря не зареєстровано і не рекомендується. Під час обробок уникати перекривання смуг нанесення.

в) Витрата робочої рідини 200-400 літрів на гектар. Обприскувач повинен бути відрегульований для рівномірного внесення. При застосуванні препарату на посівах за технологією з мінімальною або нульовою обробкою грунту витрата води має бути не менше 250 літрів на гектар. Витрата робочої рідини необхідно збільшувати при підвищеній густоті посівів культури та / або при великій кількості рослинних залишків на грунті.

г) Бакові суміші Застосовувати бакові суміші з іншими гербіцидами нецелесо-образно (високоефективний препарат) і не рекомендується.

д) Стійкість до змивання опадами Стійкий до змивання опадами через годину після обприскування.

е) Руйнування гербіциду Розпад в грунті, головним чином, мікробіологічний, меншою мірою при анаеробних умовах.

ж) Боротьба з падалицею Для ефективного знищення падалиці соняшнику CLEARFIELD в посівах наступних культур не слід застосовувати чисті сульфонілсечовини. Необхідно використовувати їх суміші з дикамба, 2,4 Д або препарати на основі дикамби і 2,4 Д в чистому вигляді.

Резистентність

Крім гербіциду ЄВРО-ЛАЙТНІНГ до ALS-інгібіторів відносяться і сульфонілсечовини. Постійне застосування цих гербіцидів призвело до появи деяких резистентних видів бур'янів (насамперед, у США). Сімдесят дев'ять видів бур'янів у всьому світі вважаються стійкими до ALS-інгібіторів. Поява стійких видів бур'янів може бути попереджено або значно сповільнено виконанням наступних рекомендацій по боротьбі з бур'янами: - застосовувати на культурах, наступних у сівозміні, гербіциди, у одного з яких діюча речовина не є інгібітором ALS (наприклад, ДІАНАТ або Серт ПЛЮС); - Знищувати бур'яни по пару (до або після соняшнику) за допомогою гербіцидів - НЕ інгібіторів ALS.

Фактори, що впливають на післядія ЄВРО-Лайтнінг:

Будь-який чинник, що впливає на мікробіологічну активність, впливає і на ступінь розпаду ЄВРО-Лайтнінг. Грунтові фактори: тип, структура, вологість, температура, pH. На важких грунтах розпад повільніший, ніж на легких. Достатня кількість опадів від моменту застосування препарату до посіву наступної культури в сівозміні підвищує мікробіологічну деградацію діючої речовини. Розпад ЄВРО-Лайтнінг посилюється при кількості вологи, наближеному до величини повної грунтової вологоємності. Холодні погодні умови під час вегетації уповільнюють мікробіологічну активність, відповідно мікробіологічний розпад знижується. ЄВРО-ЛАЙТНІНГ розпадається при температурі вище 10 ° С, і руйнування діючої речовини прискорюється при підвищенні температури. Післядія ЄВРО-Лайтнінг посилюється зі зниженням pH в грунті. Чим нижче pH, тим вище ризик післядії.

Обмеження у сівозміні

Якщо між застосуванням гербіциду та висівом наступної культури випало недостатньо опадів, то розпад гербіциду в грунті може бути неповним, як було вже описано вище. Якщо опадів недостатньо для вирощування культури, їх буде також недостатньо для мікробного розпаду ЄВРО-Лайтнінг. Тривалий період аномально низьких температур також може уповільнити розпад цих гербіцидів і збільшити ризик для наступної чутливої культури в сівозміні. Тому дуже важливо враховувати обмеження у сівозміні після застосування гербіциду ЄВРО-ЛАЙТНІНГ.

Можливість варіювання культур у сівозміні

Без обмежень для стійких до імідазолінонів сортам і гібридам культур.

Для сортів і гібридів традиційної селекції залежно від кількості опадів при:

Менше 400 мм опадів між обробкою і висівом наступної культури: пшениця, жито - 4 місяці люцерна, соя, ячмінь (при рН грунту менше 6,2), овес, кукурудза, горох - 9 місяців картопля, томати, тютюн, цибуля, просо, салат, соняшник, огірки, морква - 19 місяців цукрова і їдальня буряк, ріпак - 26 місяців

Більше 400 мм опадів між обробкою і висівом наступної культури: пшениця, жито, ячмінь (при рН грунту менше 6,2) - 4 місяці люцерна, соя, картопля, овес, кукурудза, капуста, огірки, морква, турнепс - 9 місяців ріпак, томати, тютюн, цибуля, просо, салат, соняшник, цукрові та їдальня буряк (при рН грунту менше 6,2) - 19 місяців.

Остерігайтеся підробок, купуйте сертифіковане.

* Уважаемые клиенты и гости сайта, пожалуйста, уточняйте цены у менеджеров. Так как ценовая политика формируется на основании количества необходимого товара и его наличия ! Спасибо,  всегда рады общаться с вами!

Звоните по телефону +380 (95) 021-82-44, +380 (96) 021-82-44 Владислав

Характеристики

ПроизводительBASF
Страна производстваСША
Максимальная температура эффективного действия30 град.

Отзывы

Пока нет отзывов

Подобные товары

Контакты
Украгроактив
Контактное лицо:
Владислав
Контакты:
+380 (95) 021-82-44показать+380 (95) 021-82-44 все+380 (95) 021-82-44 доб. viber +380 (96) 021-82-44
Адрес:
25006, Украина, Кировоградская обл., Кропивницкий, Евгения Чикаленка 1А офис 122. на карте
Все товары
Включен режим редактирования. Выйти из режима редактирования
наверх